Logo

Jabra Elite 45h i Elite Active 75t - pierwsze słuchawki z technologią MySound

Jabra zaprezentowała w czasie targów CES nowe słuchawki Elite 45h i Elite Active 75t. Urządzenia cechują się łącznością bezprzewodową, długim czasem pracy  i solidną konstrukcją. Producent chwali się także najnowszą technologią MySound.
Technologia Jabra MySound ma pozwalać na personalizowanie brzmienia. Każdy inaczej odbiera dźwięk i nowa technologia ma uwzględniać ten problem. Za pomocą aplikacji Jabra Sound+ użytkownik wykona test dźwięku i na jego podstawie zostanie opracowany profil użytkownika. Następnie dźwięk w słuchawkach będzie automatycznie dostosowywany do profilu użytkownika.

Elite 45h i Elite Active 75t Elite 45h i Elite Active 75t

Jabra Elite 45h to nowe słuchawki nauszne o lekkiej konstrukcji składanej. Sprzęt zapewni komfort użytkowania dzięki wadze zaledwie 170 g. W nausznikach znalazły się 40-milimetrowe przetworniki, a za łączność odpowiada moduł Bluetooth 5.0. Zastosowany akumulator zapewnia działanie przez 40 godzin, a 15 minut ładowania zapewni energię na 8 godzin pracy.  Prowadzenie rozmów umożliwi podwójny mikrofon z redukcją szumów. Słuchawki obsługują asystenta Google. Sprzęt wyceniono na 99 dolarów.
Zobacz także: Creative Outlier Active - bezprzewodowe słuchawki do codziennego użytku »Jabra Elite Active 75t są słuchawkami dousznymi. Nowy model ma zastąpić na rynku słuchawki 65t i jest od poprzednika o 22 procent mniejszy. Urządzenie jest dedykowane aktywnym użytkownikom o czym świadczy ochrona przed potem czy aktywna powłoka przyczepna. W obudowie znalazł się poczwórny mikrofon. Zadbano o system redukcji hałasu. Wbudowany akumulator pozwala na pracę przez około 7,5 godziny, a dołączone etui wydłuża ten czas do 28 godzin. Słuchawki wyceniono na 199 dolarów.

Elite 45h i Elite Active 75t Elite 45h i Elite Active 75t
Elite 45h i Elite Active 75t Elite 45h i Elite Active 75t

2020-01-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Jabra Elite 45h i Elite Active 75t - pierwsze słuchawki z technologią MySound

Podobne artykuły i galerie