Logo

JBL OnBeat aWake - nowa stacja dokująca dla urządzeń Apple

JBL OnBeat aWake to kolejna stacja dokująca poświęcona produktom Apple. Producent zadbał o możliwość podłączenia najnowszych iPadów, iPhone'ów i iPodów. Oprócz współpracy z amerykańskimi urządzeniami nowa stacja może też się łączyć z innym sprzętem.
Zobacz także: Samsung DA-F61/EN - nowy przenośny system audio »Na pierwszy rzut oka mamy do czynienia z bezprzewodowym głośnikiem wyposażonym w zegarek i funkcję budzenia. Złącze odpowiadające produktom Apple pozwala na podłączenie tych urządzeń i odtwarzanie muzyki oraz ładowanie akumulatorów. Producent zdaje sobie sprawę, że na rynku znajdują się też inne ciekawe smartfony i tablety, dlatego zadbał o moduł Bluetooth.

JBL OnBeat aWake JBL OnBeat aWake


Zobacz także: LG NP6630 i NP3530 - nowe głośniki bezprzewodowe dla urządzeń mobilnych »Wykorzystanie technologi Harman TrueStream zaowocowało wysoką jakością przesyłanego dźwięku. Producent zapewnia czyste brzmienie w paśmie przenoszenia 75 Hz - 20 kHz. Basy uwydatni technologia Slipstream. JBL OnBeat aWake korzysta z szerokopasmowych przetworników o mocy 6,5 W każdy. Stacja jest już dostępna na naszym rynku w cenie 670 złotych.

JBL OnBeat aWake JBL OnBeat aWake
JBL OnBeat aWake JBL OnBeat aWake

2013-08-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
JBL OnBeat aWake - nowa stacja dokująca dla urządzeń Apple

Podobne artykuły i galerie