Logo

JBL Flip 4 - nowe wcielenie cenionych głośników

JBL Flip 4 to kolejna wersja bardzo popularnych głośników, które można zabrać wszędzie i cieszyć się dobrym brzmieniem. Poprzednie wersje spotykały się z dobrym odbiorem i najnowsze wcielenie też nie powinno być gorsze.

Producent wyposażył nową wersję głośników w dwa 40-milimetrowe przetworniki. Posiadają one moc 8 watów każdy. Pozwalają one na prace w paśmie przenoszenia równym 70 Hz - 20 kHz. Producent zapewnia o mocnym brzmieniu i znając jego urządzenia możemy wierzyć w te zapewnienia.

JBL Flip 4 JBL Flip 4

JBL Flip 4 otrzymały kolorowe uszczelnione obudowy o wymiarach 68x175x70 mm i wadze pół kilograma. Zastosowany akumulator pozwala na pracę przez około 12 godzin. Jego naładowanie zajmuje około 3,5 godziny. Głośnik może współpracować równocześnie z dwoma źródłami dźwięku podłączonymi przez moduł Bluetooth.
Zobacz także: Manta SPK5021 HERAKLES - wielofunkcyjny głośnik karaoke »JBL Flip 4 cechuje się wodoszczelną obudową zdolną znieść przebywanie pod wodą na głębokości do 1 metra. JBL Flip 4 trafił na rynek w cenie 599 złotych.

JBL Flip 4 JBL Flip 4
JBL Flip 4 JBL Flip 4

2017-04-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
JBL Flip 4 - nowe wcielenie cenionych głośników

Podobne artykuły i galerie