Logo

Iomega zapowiada wprowadzenie standardu USB 3.0 do dysków Ego

Dyski twarde firmy Iomega z serii Ego cieszą się dużą popularnością, dzięki solidnemu wykonaniu i dużym pojemnościom. Producent zapowiedział właśnie, ze zamierza odświeżyć serię za sprawą wprowadzenia interfejsu USB 3.0.
Zobacz także: Samsung S2 Portable 3.0 - nowa linia eleganckich dysków zewnętrznych »Zgodnie z zapowiedzią wszystkie dyski z serii Ego, które są obecne na rynku już niedługo będą trafiały do sklepów z nowym interfejsem, co pozwoli na zwiększenie transferu danych nawet dziesięciokrotnie. Równocześnie producent zapewnia, że wszystkie modele mimo nowej technologii będą posiadały niezmienioną cenę.

Iomega Ego Iomega Ego


Zobacz także: FreeAgent GoFlex Desk od Seagate - 3TB i łączność USB 3.0 w dysku przenośnym »Pierwsze dyski Iomega Ego z interfejsem USB 3.0 będą oferowały pojemność 500GB oraz 1TB. Urządzenia zadebiutują na rynku w październiku bieżącego roku. Nie wiadomo jeszcze, które modele z serii będą dostępne na początku, ale z czasem cała seria dysków ma być przystosowana do nowoczesnego standardu USB. Oznacza to, że użytkownicy otrzymają nowoczesne dyski znane z solidnych zabezpieczeń danych spełniających najwyższe standardy. Nowa oferta zainteresuje wszystkich, którzy często przerzucają gigantyczne ilości danych, których nie mogą narazić na zbędne ryzyko.

Iomega Ego

2010-08-27 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Iomega zapowiada wprowadzenie standardu USB 3.0 do dysków Ego

Podobne artykuły i galerie