Logo

Iomega eGo BlackBelt - bezpieczeństwo danych najważniejsze

Firma Iomega, będąca własnością EMC, globalny lider w systemach ochrony danych, wprowadza na polski rynek ultraodporne przenośne dyski twarde Iomega eGo BlackBelt o pojemności 500 GB z technologią Drop Guard Xtreme. Nie na darmo nadano im nazwę eGO BlackBelt, gdyż czarny pas w sztukach walk jest oznaką mistrzowskich umiejętności.

Iomega eGo BlackBelt Iomega eGo BlackBelt

Dyski Iomega są również nie do pokonania, jeśli chodzi o ochronę danych. Wyposażono je w technologię Drop Guard Xreme wykorzystującą mechanizmy pozwalające urządzeniom przetrwać upadek z wysokości 2,1 m, co jest wartością dwukrotnie większą niż średnia na rynku. Wykorzystane materiały tłumiące drgania i gumowe ochraniacze obudowy pozwalają przetrwać dyskom nawet w najtrudniejszych warunkach, zapewniając nieprzerwany dostęp do danych. 

Iomega eGo BlackBelt

Zobacz także: Pancerny dysk PQI-H560 »
Właściciele tych pojemnych pamięci mogą być również dumni z wielkiego „eGo” urządzeń, wynikającego z dużej pojemności, topowej stylistyki i perfekcyjnego zestawu oprogramowania: EMC Retrospect HD i MozyHome Online.

Zobacz także: Stylowy dysk w skórze - Iomega eGo Leather »
Dysk Iomega eGo BlackBelt wyposażony jest w szybki interfejs USB 2.0 zapewniający transfer danych na poziomie 480 MB/s i nie wymaga dodatkowego zewnętrznego zasilacza. Może współpracować zarówno z komputerami PC jak i Mac.Dyski Iomega dostępne są w Polsce w cenie detalicznej: eGo BlackBelt Portable Hard Drive 500GB, USB 2.0 - 109,90 Euro brutto. Urządzenie chronione jest trzyletnią gwarancją po rejestracji produktu.


2009-11-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Iomega eGo BlackBelt - bezpieczeństwo danych najważniejsze

Podobne artykuły i galerie