Logo

Iomega ScreenPlay MX HD - multimedialny odtwarzacz Full HD z wbudowanym dyskiem

Iomega ScreenPlay MX HD Media Player to kompaktowy odtwarzacz multimediów, który z powodzeniem posłuży do budowy domowego centrum rozrywki. Urządzenie pozwala na odtwarzanie multimediów z wewnętrznej pamięci oraz z zewnętrznych źródeł.
Zobacz także: Transcend DMP10 - multimedialny odtwarzacz HD »Urządzenie zostało wyposażone w jedną z dwóch wersji pojemnościowych dysku twardego. Użytkownicy mogą wybrać pomiędzy pojemnością 1 lub 2TB. Najważniejszą zaletą odtwarzacza, jest możliwość wyświetlania filmów w jakości Full HD 1080p co jest już standardem dla nowoczesnych urządzeń. Na pokładzie znajdziemy złącza HDMI, kompozytowe wideo i audio, kompozytowe Y, Pb, Pr lub koncentryczne S. Nie zabrakło też portu USB 2.0, który pozwala na wyświetlanie obrazu bezpośrednio z zewnętrznych urządzeń.

Iomega ScreenPlay MX HD Iomega ScreenPlay MX HD


Zobacz także: Popcorn A200 - nowy odtwarzacz audio-video zadebiutował na rynku »ScreenPlay MX HD pozwala na współprace z komputerami wyposażonymi w system Windows oraz Mac. Urządzenie obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty plików multimedialnych i zostało wyposażone w oprogramowanie Iomega Protection Suite, które pomaga w archiwizacji i ochronie antywirusowej. Co ważne na naszym rynku dostępne jest urządzenie z polskim menu. Nawigację ułatwi dołączony do zestawu pilot zdalnego sterowania. ScreenPlay MX HD jest dostępny w trzech wariantach. Wersja o pojemności 1TB kosztuje 549 złotych, zaś 2TB to koszt 749 złotych. Osoby szukające czegoś tańszego mogą się zdecydować na urządzenie bez dysku, które wyceniono na 299 złotych.

Iomega ScreenPlay MX HD

2011-02-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Iomega ScreenPlay MX HD - multimedialny odtwarzacz Full HD z wbudowanym dyskiem

Podobne artykuły i galerie