Logo

ION Water Rocker - basenowy głośnik do iPhone'a

Okres wakacyjny sprzyja siedzeniu w basenie, o ile oczywiście pozwoli na to pogoda. Firma ION zaprezentowała gadżet dla osób, które nie mogą się rozstać z ulubioną muzyką i swoim iPhonem. Water Rocker to oryginalny głośnik, który pozwoli na relaksowanie się w basenie przy akompaniamencie swojej kolekcji muzyki.
Zobacz także: Aqua Sounders czyli głośnik z kartą pływacką »Water Rocker to specjalny zestaw, który składa się ze stacji dokującej na iPhone'a oraz bezprzewodowego głośnika. Ten pierwszy element posiada wbudowany nadajnik, który emituje dźwięk z telefonu bezpośrednio do głośnika. Okrągła kolumna otrzymała zaś całkowicie wodoszczelną konstrukcję, która pozwala na swobodne pływanie głośnika po powierzchni wody.

Water Rocker Water Rocker


Zobacz także: Philips Fidelo SoundSphere - oryginalne głośniki ze stacją dokującą dla iPoda »Pływający głośnik posiada zasięg 45 metrów, co w zupełności powinno wystarczyć. W momencie, gdy znudzi się nam muzyka zapisana na iPhonie możemy włączyć radio FM. Tuner został wbudowany w głośnik, na którym znajdują się przyciski sterujące całym gadżetem. Niestety cena i data premiery nie zostały nadal zdradzone, ale można się spodziewać, ze premiera nastąpi w najbliższym czasie.

Water Rocker Water Rocker
Water Rocker Water Rocker

2011-07-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
ION Water Rocker - basenowy głośnik do iPhone'a

Podobne artykuły i galerie