Logo

ION Piano Apprentice - gadżet do nauki gry na pianinie

Tablety Apple cieszą się niemalejącą popularnością, co skrupulatnie wykorzystują producenci gadżetów. Jedną z najlepszych firm tworzących dodatkowy sprzęt dla iPada jest ION. Producent zaprezentował właśnie nową stację dokującą przeznaczoną dla zapalonych pianistów.
Zobacz także: Hyper Touch Guitar - elektryczna gitara z ekranami dotykowymi »Urządzenie służy przede wszystkim do nauki gry na pianinie. Wystarczy podłączyć do stacji tablet bądź smartfona iPhone i pobrać specjalną aplikację Piano Apprentice. Aplikacja przeprowadzi użytkownika przez podstawy gry na pianinie i pozwoli na podrasowanie umiejętności.

ION Piano Apprentice ION Piano Apprentice


Zobacz także: Korg Wavedrum Mini - mobilna perkusja dla miłośników dobrego rytmu »Lekka stacja dokująca została wyposażona w 25 klawiszy imitujących fragment klawiatury pianina. Dźwięk wydobywa się z dwóch głośników stereofonicznych, zaś wskazówek podczas nauki udziela Scott Houston. Pojawia się on w trakcie zabawy ze stacją i tłumaczy wszystkie tajniki gry oraz korzystania z Piano Apprentice. Nowy gadżet jest zasilany czterema bateriami AA bądź przez zasilacz sieciowy. Całość kosztuje 99 dolarów.

ION Piano Apprentice

2011-07-29 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
ION Piano Apprentice - gadżet do nauki gry na pianinie

Podobne artykuły i galerie