Logo

IBOX Runner i Fox - nowe odtwarzacze MP3 dla sportowców

Marka IBOX wprowadza na rynek polski dwa nowe odtwarzacze MP3 stworzone z myślą o osobach uprawiających sport. Nowe modele to Runner oraz Fox i posiadają wszelkie cechu ułatwiające korzystanie podczas biegania, jazdy na rowerze czy wypadów na siłownie.
Zobacz także: theKube2 - malutki odtwarzacz MP3 w formie aluminiowej kostki »IBOX Runner zgodnie z nazwą jest przeznaczony głównie dla biegaczy. To za sprawą wytrzymałej i kompaktowej obudowy pozwalającej na swobodne przenoszenie go podczas joggingu. Został on też wyposażony w dodatkowy krokomierz mierzący dystans i prędkość biegu. Odtwarzacz korzysta z 1,5-calowego wyświetlacza TFT o rozdzielczości 128x128 pikseli. Posiada też wbudowana pamięć o pojemności 4 GB. Nie zabrakło w nim radia FM z funkcją nagrywania.

IBOX Runner i Fox IBOX Runner i Fox


Zobacz także: Vibroy - gadżet zmieniający pudełka w głośniki »IBOX Runner jest dostępny w kolorze czarnym i czerwonym za cenę 110 złotych. Kolejnym modelem mającym dołączyć do oferty będzie IBOX Fox. On może się pochwalić ekranem o przekątnej 1,8 cali i rozdzielczości 128x160 pikseli. Odtwarzacz został także wyposażony w 4 GB pamięci wewnętrznej. W tym wypadku jednak pojawi się też slot na karty microSD. IBOX Fox także odtwarza najpopularniejsze formaty dźwięku, video i zdjęć oraz posiada wbudowany tuner FM z możliwością nagrywania.

IBOX Runner i Fox

2014-02-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
IBOX Runner i Fox - nowe odtwarzacze MP3 dla sportowców

Podobne artykuły i galerie