Logo

Hublot Big Bang e - luksusowy smartwatch z systemem Wear OS

Hublot Big Bang e zalicza się do najbardziej luksusowych smartwatchy na rynku. Zegarek pracujący w oparciu o system Wear OS jest dostępny w dwóch wersjach: ceramicznej za 5800 dolarów i nieco tańszej tytanowej za 5200 dolarów.
Za bardzo wysoką ceną podąża przede wszystkim luksus, a nie niezwykle bogate możliwości. Hublot Big Bang e to przede wszystkim bardzo wysoka jakość wykonania oraz materiałów. Smartwatch postawił na kopertę o średnicy 42 mm, w której umieszczono dotykowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 390x390 pikseli. Ekran pokryto wytrzymałym szafirowym szkłem.

Hublot Big Bang e Hublot Big Bang e


Zobacz także: Montblanc Summit 2 Plus - elegancki smartwatch jako alternatywa dla luksusowego zegarka »Odpowiednią wydajność zapewnia czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon Wear 3100 wspomagany przez 1 GB RAMu. Zegarek może się pochwalić łącznością WiFi oraz wodoszczelnością 3 ATM. Niestety na pokładzie nie znajdziemy modułu GPS monitorującego aktywność, a akumulator o pojemności 300 mAh nie zapewni imponującego czasu pracy na jednym ładowaniu. Właściciele Hublot Big Bang e mają za to dostęp do licznych aplikacji Google za pośrednictwem sklepu Google Play.

Hublot Big Bang e

2020-06-04 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Hublot Big Bang e - luksusowy smartwatch z systemem Wear OS

Podobne artykuły i galerie