Logo

Huawei Ascend GX1 - ciekawy phablet klasy średniej

Huawei Ascend GX1 jest kolejnym ciekawym urządzeniem chińskiego producenta. Sprzęt zadebiutował właśnie na chińskim rynku w cenie około 255 dolarów i reprezentuje klasę średnich phabletów.
Zobacz także: Lenovo P70t - nowy smartfon z pojemnym akumulatorem »Przyzwoita specyfikacja i elegancka obudowa nadają urządzeniu atrakcyjności. Huawei Ascend GX1 korzysta z 6-calowego ekranu IPS wyświetlającego obraz w HD 720p. Za jego pomocą obsłużymy wszystkie funkcje systemu Google Android 4.4 KitKat.

Huawei Ascend GX1 Huawei Ascend GX1

Za napęd odpowiada wydajny 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 410 o taktowaniu 1,2 GHz. Do pomocy otrzymał on 1 GB pamięci RAM, zaś wszelkie dane będzie można przechować w pamięci o pojemności 8 GB oraz na kartach microSD. Użytkownicy otrzymają aparaty o rozdzielczości 8 i 2 Mpix.
Zobacz także: ZTE Star 2 - chiński flagowiec z solidną specyfikacją »Huawei Ascend GX1 posiada na wyposażeniu moduły WiFi, Bluetooth, NFC oraz LTE. Całość dopełnia moduł Dual SIM. Zasilanie płynie z akumulatora o pojemności 3500 mAh. W tej chwili nie ma informacji na temat dalszej dystrybucji phabletu, ale zapewne niedługo pojawi się on na zachodzie bądź podobne mu urządzenie.

Huawei Ascend GX1 Huawei Ascend GX1
Huawei Ascend GX1 Huawei Ascend GX1 Huawei Ascend GX1 Huawei Ascend GX1

2014-12-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Huawei Ascend GX1 - ciekawy phablet klasy średniej

Podobne artykuły i galerie