Logo

Hegel HD12 - niewielki przetwornik cyfrowo-analogowy z górnej półki

Hegel HD12 to najnowsza propozycja w gamie przetworników cyfrowo-analogowych z wbudowanym przedwzmacniaczem. Urządzenie mimo niewielkich gabarytów może posłużyć do budowy wydajnego zestawu audio.
Zobacz także: Yamaha rozbudowuje serię wzmacniaczy A-S »W zestawie z przetwornikiem otrzymamy pilota zdolnego do obsługi wszystkich urządzeń marki. Co więcej pozwala on na przewijanie utworów na playliście komputera. Hegel HD12 posiada cztery wyjścia cyfrowe i jak zapewnia producent może współpracować z każdym amplitunerem i wzmacniaczem na rynku.

Hegel HD12 Hegel HD12

Hegel HD12 może być podłączony do aktywnych kolumn bądź końcówki mocy. Przetwornik został dopracowany do perfekcji. Złącze USB umożliwia odtwarzanie plików w bezstratnej jakości. Dwa wejścia optyczne i jedno koaksjalne mają oferować taką samą wysoka jakość.
Zobacz także: McIntosh MXA70 - ekskluzywny system audio »Na pokładzie pojawiły się wysokiej jakości wyjścia słuchawkowe, RCA, oraz XLR. Hegel HD12 to sprzęt najwyższej jakości i tak też kosztuje. Za przedwzmacniacz przyjdzie nam zapłacić 4999 złotych, ale jak zapewnia producent nikt nie pożałuje wydanych pieniędzy o ile zalicza się do grupy audiofilskich odbiorców.

Hegel HD12

2014-09-14 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Hegel HD12 - niewielki przetwornik cyfrowo-analogowy z górnej półki

Podobne artykuły i galerie