Logo

Harman Kardon HK 377 - nowy amplituner stereo wkracza do Polski

Harman Kardon wprowadza na rynek nowy amplituner stereo HK 377. Urządzenie zostało wykonane z materiałów wysokiej jakości i zapewnia 120 W na kanał przy małych zakłóceniach.
Zobacz także: Advance Acoustic X-i60 - stosunkowo tani i wydajny wzmacniacz »Harman Kardon HK 377 ma umożliwić budowę zaawansowanego systemu audio stereo. Producent zadbał o możliwość podłączenia zarówno analogowych, jak i cyfrowych źródeł dźwięku. Tylny panel posiada szereg złącz RCA oraz wejść optycznych i koaksjalnych. Nie zapomniano o porcie USB umożliwiającym odtwarzanie materiałów z pamięci USB i urządzeń mobilnych.

Harman Kardon HK 377 Harman Kardon HK 377


Zobacz także: Cambridge Audio odświeżyło serię Azur »Nowy amplituner zapewnia też obsługę bezprzewodowego przesyłu muzyki w technologii Bluetooth. Umożliwiono także pracę w sieci dzięki portowi Ethernet. W ten sposób można na przykład odtwarzać radia internetowe. Harman Kardon HK 377 jest dopracowaną konstrukcją, którą docenią wszyscy miłośnicy dobrego audio. Amplituner został wyceniony na 2199 złotych.

Harman Kardon HK 377 Harman Kardon HK 377

2014-02-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Harman Kardon HK 377 - nowy amplituner stereo wkracza do Polski

Podobne artykuły i galerie