Logo

Hama Rockman S i L - głośniki dla ludzi pracujących

Hama wprowadza na rynek nowe głośniki z serii Rockman. Urządzenia te powstają z myślą o ludziach pracy, którzy spędzają całe dnie na budowach czy w warsztatach. Dzięki wytrzymałym konstrukcjom pozwalają one się cieszyć muzyką podczas pracy.
Zobacz także: Creative Nuno i Nuno Micro - nowe głośniki z tekstylnym wykończeniem »Hama Rockman S i L to nowe konstrukcje z serii. Dzięki implementacji łączności Bluetooth pozwalają one cieszyć się bezprzewodowym streamingiem muzyki z telefonów czy odtwarzaczy. Nie zabrakło też możliwości podłączenia przewodowego przez wejście AUX.

Hama Rockman S i L Hama Rockman S i L

Producent zapewnia o mocnym brzmieniu płynącym z głośników o mocy 3 W w S i 6 W w L. Najważniejszymi elementami są jednak obudowy spełniające normę IPX5 co oznacza ochronę przed zalaniem oraz wytrzymałość na uderzenia. Mniejszy z głośników może pracować na jednym ładowaniu przez około 20 godzin, zaś większy przez 12 godzin.
Zobacz także: JAM Dynamite - bezprzewodowy głośnik oficjalnie na polskim rynku »Głośniki Hama Rockman powinny niedługo pojawiać się w sklepach. Na razie nie znamy ich oficjalnych cen.

Hama Rockman S i L Hama Rockman S i L
Hama Rockman S i L

2017-04-08 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Hama Rockman S i L - głośniki dla ludzi pracujących

Podobne artykuły i galerie