Logo

HTC One (M8) for Windows - nowy model będzie dostępny globalnie

HTC One (M8) for Windows będzie prawdopodobnie smartfonem dostępnym globalnie. Tuż po pierwszych zapowiedziach modelu pojawiły się informacje o ograniczonej dostępności. Plotki sugerowały, że flagowy Windows Phone pojawi się ekskluzywnie dla jednej z amerykańskich sieci.
Zobacz także: LG G3 Stylus nie będzie konkurentem dla serii Note »Najnowsze przecieki wskazują, że urządzenie trafi też na inne rynki. HTC One (M8) for Windows pojawił się w ofercie jednego z holenderskich sklepów. Taka wstawka raczej nie była wyssana z palca, choć pojawiła się omyłkowo. Wygląda więc na to, że producent już podpisuje odpowiednie umowy z europejskimi operatorami sieci.

HTC One M8 HTC One M8

Kolejne informacje wskazują, że HTC nie zmieni zbyt wiele w specyfikacji swojego flagowego modelu z Windowsem. Jeżeli większość podzespołów zostanie z Androidowej wersji to otrzymamy niezwykle ciekawy model. Właśnie takich smartfonów z Windowsem brakuje nam na rynku.
Zobacz także: Lenovo Vibe Z2 Pro oficjalnie! Phablet o mocnym wnętrzu »HTC zapowiedziało już specjalną konferencję mającą się odbyć w Nowym Jorku 19 sierpnia. Wtedy też prawdopodobnie poznamy HTC One (M8) for Windows. Na tę premierę czeka wiele osób, ale konferencji powinny też towarzyszyć inne ciekawe debiuty. Mamy nadzieję, że HTC w końcu podniesie się z dołka, w jakim jeszcze niedawno się znajdowało.

HTC One M8 HTC One M8
HTC One M8 HTC One M8 HTC One M8 HTC One M8 HTC One M8

2014-08-08 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
HTC One (M8) for Windows - nowy model będzie dostępny globalnie

Podobne artykuły i galerie