Logo

HP TouchSmart - seria komputerów all-in-one wzbogaciła się o nowe urządzenia

HP wprowadziło na rynek nową serię komputerów all-in-one z rodziny TouchSmart PC. Nowe urządzenia charakteryzują się elegancką konstrukcją, kompleksowym wyposażeniem i specjalnym ekranem dotykowym, który może być dowolnie pochylany.
Zobacz także: MSI All-In-One AE2260 - nowy elegancki komputer dla wymagających »Koncern wprowadził dwa nowe modele, które mają znaleźć zastosowanie w biurach i niewielkich pomieszczeniach, w których nie ma miejsca na tradycyjnego blaszaka. Oba komputery oferują ekrany dotykowe o przekątnej 23 cali. Wyświetlają one obraz w jakości Full HD 1080p. Matryce są podświetlane diodami LED i obsługują technologię multi touch. Najciekawszym rozwiązaniem jest jednak specjalne mocowanie monitora, które trzyma ekran pod kątem 60 stopni. Zmieniając tym samym komputer w stacjonarny tablet.

HP TouchSmart HP TouchSmart


Zobacz także: Asus Eee Top ET2400XVT - najmocniejszy All-in-One na rynku »TouchSmart 610 został przeznaczony typowo na rynek konsumencki. Koszt urządzenia to 900 dolarów, a w zależności od wersji otrzymamy procesory Intela bądź AMD. Na pokładzie znajdziemy dysk twardy o pojemności 1TB oraz pamięć RAM w wysokości 16GB. Opcjonalnie można nabyć napęd Blu-ray i głośniki. TouchSmart 9300, to konstrukcja dedykowana do zastosowań biznesowych. Ten model zadebiutuje dopiero w maju i będzie posiadał okrojoną specyfikację. Niestety nie jest jeszcze znana jego cena.

HP TouchSmart

2011-02-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
HP TouchSmart - seria komputerów all-in-one wzbogaciła się o nowe urządzenia

Podobne artykuły i galerie