Logo

HP Envy Spectre XT - efektowny ultrabook z mocnym wnętrzem

HP Envy Spectre XT jest najnowszym ultrabookiem przeznaczonym dla bardziej wymagających użytkowników. Laptop oferuje nie tylko mocne wnętrze, ale także ciekawy design i lekka, ale wytrzymała konstrukcja. Nowy model będzie ciekawą propozycją dla osób, które chcą wydać na ultrabooka minimum 999 dolarów.
Zobacz także: Lenovo U300s - ultrabook dla wymagających użytkowników »HP Envy Spectre XT oferuje 13,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD 1366x768 pikseli. Producent zdecydował się na wykorzystanie procesorów Intel Core trzeciej generacji. Za grafikę odpowie układ Intel HD Graphics 4000. Wszystko będzie wspomagane przez 4 GB pamięci RAM. Użytkownicy wykorzystają nośniki SSD o pojemności 128 bądź 256 GB. Ciekawie prezentuje się system Beats Audio wykorzystujący cztery głośniki.

HP Envy Spectre XT HP Envy Spectre XT


Zobacz także: Dell Inspiron 15R Special Edition - efektowny laptop z mocnym wnętrzem »Dużą zaletą jest kamera HP TrueVision HD, a na liście wyposażenia znajdziemy wszystkie najważniejsze moduły i porty. Producent zapewnia, że HP Envy Spectre XT będzie mógł pracować przez około 8 godzin na pełnych obrotach. Premiera ultrabooka ma nastąpić 8 czerwca i z czasem zostanie udostępniony w kolejnych krajach. Komputer będzie dostępny na rynku z programami Adobe Premiere Elements i Photoshop Elements.

HP Envy Spectre XT

2012-05-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
HP Envy Spectre XT - efektowny ultrabook z mocnym wnętrzem

Podobne artykuły i galerie