Logo

HP Envy Curved All-In-One - komputer z 34-calowym zakrzywionym ekranem

HP zaprezentowało nowy komputer Envy Curved All-In-One. Jak wskazuje nazwa mamy do czynienia z urządzeniem zamkniętym w monitorze, a ten jest zakrzywionym.
HP Envy Curved All-In-One posiada ekran o przekątnej 34-cali i rozdzielczości 3440x1440 pikseli. Ma on proporcje 21:9 więc spisze się doskonale przy pracy z wieloma oknami czy też w oglądaniu filmów.

HP Envy Curved All-In-One HP Envy Curved All-In-One

Dużą zaletą komputera jest sześć głośników Bang & Olufsen umieszczonych po bokach. Komputer może korzystać z procesora Intel Core i5 bądź i7. Do tego dojdzie 8 bądź 16 GB pamięci RAM oraz zintegrowana karta graficzna i opcjonalnie układ Nvidia GeForce GTX 960A.
Zobacz także: ASRock BeeBox - miniaturowe komputery zmierzają na rynek »Producent wyposażył komputer standardowo w dysk twardy o pojemności 2 TB. Opcjonalnie można go zastąpić nośnikiem SSD o pojemności 128 GB. HP Envy Curved All-In-One prezentuje się w zapowiedziach bardzo okazale i może faktycznie być godny uwagi. Oczywiście jeżeli jesteśmy gotowi wydać na komputer 1800 dolarów. Debiut nowego modelu nastąpi w listopadzie.

HP Envy Curved All-In-One

2015-10-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
HP Envy Curved All-In-One - komputer z 34-calowym zakrzywionym ekranem

Podobne artykuły i galerie