Logo

Griffin AirCurve - pasywny głośnik wzorowany na ludzkim uchu

Gadżety do produktów Apple zajmują ważne miejsce na rynku akcesoriów. Najczęściej prezentowanymi urządzeniami są stacje dokujące, które oferują lepszy dźwięk od głośniczków zamontowanych w telefonach z serii iPhone. Maja jednak pewne wady, są zazwyczaj duże i potrzebują dodatkowego zasilania.
Zobacz także: iPhone Game Pad - Zrób z iPhona konsolę do gier »Rozwiązaniem tych problemów jest AirCurve firmy Griffin. Gadżet ten to specjalny miniaturowy głośnik pasywny. Dokładniej mówiąc mamy do czynienia z obudową wykonaną z tworzyw sztucznych, która poprawia jakość dźwięku generowanego przez iPhone'a. Producent zaprezentował pierwsze urządzenie tego typu w 2008 roku, a teraz pokazano wersję dla najnowszej generacji telefonu Apple.

AirCurve AirCurve


Zobacz także: iPhone z dodatkowym obiektywem DSLR. Ciekawy gadżet od Vid-Atlantic i OWLE »AirCurve został wykonany z tworzyw sztucznych, a projektanci wzorowali się na konstrukcji ludzkiego ucha. Gadżet umożliwia przepływ dźwięku przez specjalne kanały, które wzmacniają i poprawiają jakość odgłosów. Gadżet nie wymaga dodatkowego zasilania, a jego konstrukcja wzmacnia dźwięk o 10 dB. Po zamontowaniu w AirCurve iPhone'a możemy się cieszyć lepszą jakością muzyki czy dźwięku z filmów. Także rozmowy face to face będą przyjemniejsze. Całość wygląda bardzo elegancko i kosztuje zaledwie 10 dolarów. Gadżet można znaleźć na stronie producenta bądź w niektórych sklepach internetowych.

AirCurve

2010-11-11 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Griffin AirCurve - pasywny głośnik wzorowany na ludzkim uchu

Podobne artykuły i galerie