Logo

Goclever Hybrid - polski tablet hybrydowy

Hybrydowe tablety oferują szeroką funkcjonalność i z powodzeniem mogą zastępować netbooki. Do tej pory nie mieliśmy jednak na rynku tego typu urządzenia od polskiego producenta. Sytuacja się zmieni za sprawą tabletu Goclever Hybrid.
Zobacz także: Media-Droid szykuje premierę trzech tabletów klasy średniej »Goclever Hybrid to 10,1-calowy tablet klasy średniej. Urządzenie jest dostępne ze stacją dokującą w postaci 80-klawiszowej klawiatury z touchpadem. Znajduje się w niej dodatkowy akumulator o pojemności 8000 mAh oraz dwa porty USB. W kwestii tabletu, to jest on napędzany dwurdzeniowym procesorem o taktowaniu 1,6 GHz, który wspomaga 1 GB pamięci RAM. W ten sposób tablet poradzi sobie spokojnie z większością aplikacji i gier.

Goclever Hybrid Goclever Hybrid


Zobacz także: Manta MID1004 - dobra specyfikacja w polskim tablecie »Goclever Hybrid jest dostępny w wersji z pamięcią 8 i 16 GB. Ta druga wersja będzie wspierała również zewnętrzne moduły 3G. Standardowe wyposażenie obejmuje moduły WiFi i Bluetooth. Kamery w obudowie posiadają rozdzielczość 3 i 2 Mpix. Akumulator tabletu posiada pojemność 6500 mAh. Goclever Hybrid został wyceniony na 1199 złotych, zaś pojemniejsza wersja  to koszt 1349 złotych.

Goclever Hybrid Goclever Hybrid
Goclever Hybrid

2013-02-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Goclever Hybrid - polski tablet hybrydowy

Podobne artykuły i galerie