Logo

GoPro Hero+ LCD - nowa podstawowa kamera marki

GoPro rozszerza swoją ofertę o nową kamerę Hero+ LCD. Jest to nowy podstawowy model o przyzwoitych możliwościach filmowania oraz, jak głosi nazwa został wyposażony w ekran LCD do przeglądu materiałów.
GoPro Hero+ LCD posiada obudowę odporną na wstrząsy oraz wodę. Wspomniany ekran ma panel dotykowy, co pozwala na sprawną i intuicyjną obsługę. Nowa kamera daje możliwość rejestrowania obrazu w rozdzielczości Full HD przy prędkości 60 klatek na sekundę. To spory postęp względem podstawowego Hero.

GoPro Hero+ LCD GoPro Hero+ LCD

Użytkownicy wykonają zdjęcia w rozdzielczości 8 Mpix. Niestety na pokładzie zabraknie bardziej zaawansowanych opcji filmowania jak time lapse czy protune. Warto zaznaczyć, że producent pomyślał o modułach WiFi oraz Bluetooth zapewniających możliwość zdalnej kontroli. Za pośrednictwem smartfona czy tabletu możemy przesłać klipy bezpośrednio na serwisy społecznościowe.
Zobacz także: QUER Supreme - nowa kamera sportowa za niespełna 300 zł »Niestety zwiększona funkcjonalność sprawia, że akumulator kamery GoPro Hero+ LCD starczy na około 2 godziny nagrywania w pełnej rozdzielczości. GoPro Hero+ LCD ma zadebiutować w sprzedaży 7 czerwca za cenę około 300 dolarów.

GoPro Hero+ LCD GoPro Hero+ LCD
GoPro Hero+ LCD GoPro Hero+ LCD

2015-06-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
GoPro Hero+ LCD - nowa podstawowa kamera marki

Podobne artykuły i galerie