Logo

GoPro HD Hero2 - poprawiona kamera do uwiecznienia wyczynów extremalnych

Fani sportów extremalnych bardzo dobrze znają kamery GoPro HD, które pozwalają na uwiecznianie najbardziej zwariowanych wyczynów. Sprzęt ten idealnie się nadaje do kręcenia skoków spadochronowych, wyczynów na motorach i rowerach, czy podczas snowboardu. Teraz sportowcom przysłuży się druga generacja sprzętu.
GoPro HD Hero2 to kolejna ewolucja niezwykłych kamer. Urządzenia posiadają sporo usprawnień, które pozwolą na jeszcze lepszą pracę podczas niezwykłych wyczynów. Przede wszystkim producent zadbał o lepszy interfejs, który intuicyjnie pozwoli na ustawianie parametrów potrzebnych do danego ujęcia. GoPro HD Hero2 posiada matrycę o rozdzielczości 11 megapikseli oraz dwa razy mocniejszy procesor i ostrzejszy obiektyw. Całość uzupełnia możliwość filmowania przy niskim oświetleniu.

GoPro HD Hero2 GoPro HD Hero2


Zobacz także: Sanyo DMX-CA100 - wodoodporna kamera Full HD »Nowa kamera pozwala na rejestrowanie obrazu w różnych kątach widzenia z rozdzielczością 720p i 1080p. Teraz możemy rejestrować obraz w zwolnionym tempie z szybkością 120 klatek na sekundę. GoPro HD Hero2 może też służyć, jako aparat oraz pozwoli na wykonanie filmu w technologii poklatkowej. Nowa kamera będzie dostępna w trzech wersjach przeznaczonych dla różnych sportów extremalnych: Outdoor, Motorsport oraz Surf. Każda w cenie 299 dolarów.

GoPro HD Hero2 GoPro HD Hero2
GoPro HD Hero2 GoPro HD Hero2

2011-10-26 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
GoPro HD Hero2 - poprawiona kamera do uwiecznienia wyczynów extremalnych

Podobne artykuły i galerie