Logo

Gigabyte Xtreme Gaming XK700 - zapowiedź klawiatury mechanicznej

W ostatnim czasie rynek zalewają klawiatury mechaniczne. Gracze także Ci nie profesjonalni coraz częściej sięgają po bardziej precyzyjny sprzęt i dlatego producenci starają się uzupełnić braki w rynku.

Gigabyte Xtreme Gaming XK700 będzie kolejną klawiaturą mechaniczną, która niedługo powinna się pojawić na naszym rynku. Konstrukcja otrzymała aluminiową obudowę oraz klasyczny układ 104 klawiszy z 22 klawiszami specjalnymi aktywowanymi przez Fn.

Gigabyte Xtreme Gaming XK700 Gigabyte Xtreme Gaming XK700

Producent postawił na wydajne przełączniki Cherry MX RGB. Szczególne wrażenie robi możliwość zarejestrowania naciśnięcia wszystkich klawiszy jednocześnie. Wszystkie ustawienia profili i makr przechowuje się w pamięci o pojemności 512 kB.
Zobacz także: Tracer Gamezone Illuminato - debiut mechanicznej klawiatury »Gigabyte Xtreme Gaming XK700 oferuje multikolorowe podświetlenie LED pozwalające na tworzenie prawdziwego świetlnego widowiska. Przewidziano też możliwość regulowania kąta nachylenia klawiatury. Sprzęt powinien niedługo trafić do naszego kraju. Niestety na razie nie znamy ceny.

Gigabyte Xtreme Gaming XK700

2016-12-08 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Gigabyte Xtreme Gaming XK700 - zapowiedź klawiatury mechanicznej

Podobne artykuły i galerie