Logo

Genesis H49 - gamingowe słuchawki za rozsądną cenę

Genesis H49 to nowe słuchawki gamingowe debiutujące na naszym rynku. Producent stworzył wydajny sprzęt za niską cenę, dzięki czemu każdy może bez większych przeszkód poszerzyć doznania z zabaw z grami.
Zobacz także: Razer ManO'War - bezprzewodowe słuchawki z dźwiękiem przestrzennym »Nowe słuchawki trafiły na rynek za cenę zaledwie 79,99 złotych. Za gamingowym designem skrywa się system stereo korzystający z 50-milimetrowych przetworników. Cała konstrukcja została tak zaprojektowana, aby jak najlepiej niwelować dźwięki z zewnątrz. Słuchawki mają też zapewnić komfort podczas długich rozgrywek.

Genesis H49 Genesis H49


Zobacz także: HyperX Cloud Revolver - słuchawki gamingowe z solidną konstrukcją i sporymi przetwornikami »Genesis H49 posiadają wbudowany mikrofon oraz pilota umieszczonego na przewodzie. Warto zaznaczyć, że przewód otrzymał wzmocniony oplot, dzięki czemu nie przetnie się na ostrych krawędziach. Słuchawki Genesis H49 sprawiają dobre wrażenie i zdają się być ciekawą ofertą dla osób szukających dobrego sprzętu za niską cenę.

Genesis H49 Genesis H49

2016-07-02 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Genesis H49 - gamingowe słuchawki za rozsądną cenę

Podobne artykuły i galerie