Logo

Gembird KB-UMGL-01 - tania klawatura gamingowa trafiła do sklepów

Gembird udowadnia, że solidne urządzenia dla graczy nie muszą być drogie. Producent wprowadził na rynek klawiaturę KB-UMGL-01, której cena wynosi zaledwie 119 złotych. W zamian za to otrzymamy porządny i wydajny sprzęt.
Zobacz także: Natec Genesis RX22 - klawiatura dla początkujących graczy »Klawiatura oferuje podświetlenie ułatwiające grę w ciemnościach. Klawisze posiadają symbole wycinane laserowo dzięki czemu cieszą się sporą trwałością. Producent przygotował pięć programowalnych przycisków, na których zapiszemy najważniejsze funkcje.

Gembird KB-UMGL-01 Gembird KB-UMGL-01


Zobacz także: Logitech G910 Orion Spark - dopracowana klawiatura mechaniczna dla graczy »Co ważne Gembird KB-UMGL-01 nie potrzebuje dodatkowego oprogramowania do ustawiania i zapamiętywania profili. Funkcja anti-ghosting zapobiega blokowaniu się klawiszy przy naciśnięciu wielu naraz. Podświetlenie pozwala na regulację koloru oraz jasności. Gembird KB-UMGL-01 jest już dostępny na rynku. Klawiatura powinna zadowolić wszystkich użytkowników szukających wydajnego sprzętu gamingowego za rozsądną cenę.

Gembird KB-UMGL-01

2015-03-24 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Gembird KB-UMGL-01 - tania klawatura gamingowa trafiła do sklepów

Podobne artykuły i galerie