Logo

Garmin tactix - elektroniczny przyjaciel podróżnika

Garmin tactix to niezwykły zegarek powstały z myślą o osobach uprawiających sporty ekstremalne. Obudowa została wykonana z odpornej na uszkodzenia stali szlachetnej, a tarczę przykryto szkłem mineralnym zapobiegającym odbijanie światła.
Zobacz także: Zegarek z lokalizatorem dla chorych na Alzheimera od Watchie »Wyświetlacz LCD pracujący w trybie odwróconych kolorów ma zapewnić przejrzystość przy ograniczonej widoczności. Co ważne czarne tło i zielone podświetlenie LED sprawia, że zegarek nie będzie migotał w urządzeniach noktowizyjnych. Garmin tactix pozwala nurkować na głębokość nawet 50 metrów i spokojnie przetrwa ewentualne upadki. Bateria ma pozwolić na pracę przez około 50 godzin przy włączonym module GPS.

Garmin tactix Garmin tactix

Zegarek pozwala wyświetlać czas dla kilku stref czasowych równocześnie. Korzysta też z tak zwanego czasu Zulu wykorzystywanego w lotnictwie i żegludze. Nie zabrakło licznych alarmów oraz takich funkcji, jak stoper czy timer. Garmin tactix może tez pracować w roli nawigatora dla skoczka spadochronowego. Zegarek automatycznie wykryje moment skoku i zacznie wyliczać trasę do punktu docelowego.
Zobacz także: Cookoo - ciekawy zegarek współpracujący z iOS »Oczywiście moduł GPS zapewnia możliwość oznaczania punktów. Łączność Bluetooth pozwala na współpracę ze smartfonami i przekazywanie do sieci śladów pokonywanej trasy. Nie zabrakło też barometru, kompasu i wysokościomierza. Wszystko po to, aby Garmin tactix mógł być prawdziwym przyjacielem podróżników. Zegarek zadebiutował w Europie za cenę 450 euro, czyli około 1900 złotych.

Garmin tactix

2013-11-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Garmin tactix - elektroniczny przyjaciel podróżnika

Podobne artykuły i galerie