Logo

GPS Holux GPSport 245 - nawigacja satelitarna dla rowerzystów

Nawigacje GPS to bardzo przydatne urządzenia. Do tej pory głównie były wykorzystywane w samochodach, ale producenci, co raz częściej adaptują takie urządzenia na potrzeby osób poruszających się mniejszymi pojazdami. Do sklepów trafiła nawigacja przeznaczona dla rowerzystów lubiących podróżować po bezdrożach.
Zobacz także: Nawigacja GPS z sonarem zmieni oblicze wędkarstwa »GPS Holux GPSport 245 podaje użytkownikowi informacje na temat aktualnej prędkości, wysokości, odległości, czasu oraz położeniu geograficznemu. Urządzenie pozwala na zaprogramowanie do 5 różnych lokalizacji. Odbiornik zapisuje historię tras w pamięci wewnętrznej i może zapamiętać 20 tysięcy współrzędnych geograficznych. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu można zsynchronizować dane geograficzne z wykonywanymi w danym miejscu zdjęciami, a następnie dodanie ich do internetowej mapy za pomocą programu Google Earth.

GPS Holux GPSport 245 GPS Holux GPSport 245


Zobacz także: Hugo - nawigacja od NavRoad debiutuje na rynku »Nowy gadżet jest przeznaczony głównie dla rowerzystów, ale także może służyć pieszym oraz kierowcom. Zgodnie z zapewnieniami producenta GPS Holux GPSport 245 zapewni ciągłe działanie na jednym ładowaniu przez 18 godzin z włączonym wyświetlaczem i 28 godzin z wyłączonym ekranem. Urządzenie wyceniono na 339 złotych i objęto 24 miesięczna gwarancją producenta.

GPS Holux GPSport 245 GPS Holux GPSport 245
GPS Holux GPSport 245

2010-04-12 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
GPS Holux GPSport 245 - nawigacja satelitarna dla rowerzystów

Podobne artykuły i galerie