Logo

Fractal Design Define R4 - elegancka i efektywna obudowa PC

Rynek obudów komputerowych rozkwitł w ostatnich latach i użytkownicy mogą korzystać z całej masy niezwykłych konstrukcji. Jedną z wyróżniających się obudów jest Fractal Design Define R4 będąca rozwiniętą wersją uznanej serii Define.
Zobacz także: Thermaltake V3 BlacX Edition - sposób na budżetowy modding »Fractal Design Define R4 obsługuje płyty główne w formacie ATM, microATX oraz MiniATX. W obudowie zmieścimy karty rozszerzeń o długości 29,5 cm, a przewidziano na nie siedem slotów tradycyjnych i jeden pionowy. Producent zadbał o dwie zatoki 5,25 cali oraz osiem szuflad dla dysków 3,5 oraz 2,5 cali.

Fractal Design Define R4 Fractal Design Define R4


Zobacz także: CM Storm Enforcer - najnowsza obudowa dla graczy wkracza na rynek »W przednim panelu zmieszczono dwa porty USB 2.0 oraz dwa porty USB 3.0. Nie zabrakło przycisku resetu, zasilania oraz kontrolera prędkości wentylatorów. We wnętrzu zamontowano dwa wentylatory Silent Series R2 o średnicy 14 cm z łożyskami hydraulicznymi. Oprócz tego użytkownik może zastosować jeszcze cztery inne wiatraki. Wszystkie montowane za specjalnymi filtrami dbającymi o czystość powietrza i niski hałas. Co ciekawe znikły otwory na chłodzenie cieczą, ale można je zamontować całkowicie wewnątrz. Fractal Design Define R4 to solidna i praktyczna obudowa, która zaspokoi najbardziej wymagających użytkowników. Jej cenę ustalono na poziomie 95 euro.

Fractal Design Define R4 Fractal Design Define R4
Fractal Design Define R4 Fractal Design Define R4

2012-07-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Fractal Design Define R4 - elegancka i efektywna obudowa PC

Podobne artykuły i galerie