Logo

Foxconn nT-A3500 - kolejny solidny nettop wkracza na rynek

Użytkownicy komputerów co raz częściej sięgają po nettopy, które zajmują niewiele miejsca i nie robią dużego hałasu podczas pracy. Nie dziwi więc fakt, że producenci tego typu urządzeń nie zwalniają tempa w prezentacji kolejnych urządzeń.
Zobacz także: Sapphire Edge-HD - nowy nettop z platformą ION 2 »Najnowszym mini komputerem debiutującym na naszym rynku jest Foxconn nT-A3500, który oferuje przyzwoite możliwości za niewielką cenę. Producent zajmuje się, na co dzień produkcją laptopów, czy podzespołów dla dużych producentów. Dzięki temu firma dysponuje odpowiednim doświadczeniem w produkcji podobnego sprzętu.

Foxconn nT-A3500 Foxconn nT-A3500

Prezentowany nettop został oparty na platformie AMD Brazos. Sercem urządzenia został dwurdzeniowy procesor APU AMD Zacate E-350, będzie on wspomagany przez maksymalnie 4GB pamięci RAM DDR3, które należy zakupić oddzielnie. Za grafikę ma odpowiadać karta Radeon HD 6310M, pozwoli to na swobodną obsługę multimediów w Full HD i mniej wymagających gier. Dysk twardy również trzeba kupić oddzielnie, a będzie on obsługiwany przez port SATA III.
Zobacz także: Zotac ZBox AD02 - mocny nettop z platformą AMD »Na liście dostępnych interfejsów znalazły się porty USB, w tym USB 3.0 oraz wyjścia HDMI i DVI. Całość uzupełnia złącze audio. Na pokładzie znajdziemy czytnik kart pamięci oraz moduł WiFi. Foxconn nT-A3500 prezentuje się dość interesująco i w naszym kraju zadebiutował w cenie 649 złotych. Oczywiście do tej kwoty należy dodać koszta dysku i pamięci RAM, w zależności od wybranych podzespołów.

Foxconn nT-A3500

2011-04-27 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Foxconn nT-A3500 - kolejny solidny nettop wkracza na rynek

Podobne artykuły i galerie