Logo

Flexi-Drive Extreme Duo - szybki pendrive dla najbardziej wymagających

Pendrive to urządzenie, które zrewolucjonizowało transport danych. Producenci od zaprezentowania pierwszej mobilnej pamięci USB poczynili wiele skoków technologicznych, w efekcie czego możemy przenosić dane jeszcze szybciej i sprawniej.
Zobacz także: Szwajcarski scyzoryk z wbudowaną pamięcią USB i systemem autodestrukcji »Firma Sharkoon zaprezentowała pendrive'a, który oferuje jest prawdziwym sprinterem na rynku. Flexi-Drive Extreme Duo korzysta z interfejsu USB 3.0, który pozwala osiągnięcie rewelacyjnych prędkości przesyłu danych. Jak podaje producent, Flexi-Drive Extreme Duo pozwala kopiować dane z zawrotną prędkością 130MB na sekundę.

Flexi-Drive Extreme Duo Flexi-Drive Extreme Duo


Zobacz także: Okulary Calvin Klein z pendrivem »Nowy pendrive posiada aluminiową obudowę, która powinna się spodobać większości użytkowników. Urządzenie ma wymiary 68x21x9mm, co pozwoli na łatwe i wygodne przenoszenie. Producent przewidział pojemność 16GB i waży zaledwie 12,4 grama. Flexi-Drive Extreme Duo to nowoczesny i bardzo szybki pendrive, który pozwoli zoptymalizować pracę ze sprzętem komputerowym. Gadżet zadebiutował na rynku europejskim w cenie 49,7 euro.

Flexi-Drive Extreme Duo

2010-12-19 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Flexi-Drive Extreme Duo - szybki pendrive dla najbardziej wymagających

Podobne artykuły i galerie