Logo

Feligan PowerBrick - nowoczesna ładowarka do obsługi wielu urządzeń

Kilka lat temu naładowanie telefonu wymagało wykorzystania odpowiedniej ładowarki. Każdy producent wymyślał swoje porty, które jego zdaniem były najlepsze. Czasy się jednak zmieniły i większość urządzeń korzysta z tego samego miniUSB. Niestety problem się pojawia, gdy potrzebujemy naładować kilka urządzeń naraz.
Zobacz także: Electree - drzewko szczęścia łapiące słońce »Rozwiązaniem jest ładowarka Feligan PowerBrick, która pozwala na sprawne zasilenie wielu urządzeń bez konieczności zarzucania pokoju stertą przewodów. Chowane w obudowie przewody zapobiegną tworzeniu się bałaganu i pozwolą naładować jednocześnie nawet 11 urządzeń. Trzeba przyznać, że wynik robi wrażenie i wydaje się być bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Feligan PowerBrick Feligan PowerBrick


Zobacz także: Power Fort iPhone i iPower Fort - dodatkowe akumulatory do urządzeń Apple »Feligan PowerBrick zapewnia końcówki do ładowania wszystkich popularnych urządzeń na rynku. Wtyczki można demontować i zastępować potrzebnymi. W ten sposób ładowarka może przyjąć na przykład kilka iPhone'ów. Gadżet został wyceniony na 69 euro, ale będzie też dostępny w specjalnej ekskluzywnej wersji. Za 150 euro otrzymamy ładowarkę pokrytą skórą wysokiej jakości.

Feligan PowerBrick Feligan PowerBrick
Feligan PowerBrick Feligan PowerBrick

2012-05-24 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Feligan PowerBrick - nowoczesna ładowarka do obsługi wielu urządzeń

Podobne artykuły i galerie