Logo

Facebook i HTC wypuszczą na rynek oficjalny telefon portalu społecznościowego

Nowoczesne smartfony i serwisy społecznościowe stały się całkowicie od siebie zależne. Chyba nikt sobie nie wyobraża urządzenia, które byłoby pozbawione szybkiego i łatwego dostępu do Facebooka. A co powiecie na smartfon markowany przez najpopularniejszy serwis społecznościowy?
Kilka dni temu pojawiły się plotki o planach wprowadzenia na rynek smartfona markowanego przez Facebooka. Informacje te były zaskakujące, ale równocześnie niewiele osób wierzyło w ich powagę. Dziś okazało się, że Mark Zuckerberg poważnie myśli o swoim własnym smartfonie, czego dowodem jest umowa podpisana przez Facebooka z firmą HTC. Zgodnie z oficjalnym oświadczeniem zawarto już porozumienie w sprawie produkcji telefonów markowanych przez portal społecznościowy.

Smartfony HTC Smartfony HTC

Wizja nowego smartfona od Facebooka jest dość interesująca. Ciekawostką jest fakt, że na rynek trafią dwa takie urządzenia, które mają oferować możliwości z najwyższej półki. Smartfony będą ozdobione barwami portalu oraz logiem, które razem nie będą pozostawiały złudzeń, do czego służy urządzenia. Oba modele mają pracować na systemie Google Android dostosowanym do możliwie najłatwiejszego korzystania z Facebooka. Oficjalna prezentacja odbędzie się podczas targów Mobile World Congress w Barcelonie.

Smartfony HTC Smartfony HTC
Smartfony HTC Smartfony HTC

2011-02-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Facebook i HTC wypuszczą na rynek oficjalny telefon portalu społecznościowego

Podobne artykuły i galerie