Logo

Epson EH-TW550 - nowoczesny projektor z technologią 3LCD

Epson zapowiedział przybliżony debiut swojego nowego projektora EH-TW550. Urządzenie zostało pokazane po raz pierwszy na targach IFA i wykorzystuje technologię 3LCD. Projektor ma się pojawić na rynku w grudniu, ale nadal nie znamy ceny.
Zobacz także: Acer K520 - hybrydowy projektor wykorzystujący światło laserowe i LED »Nowa technologia ma zapewnić bardzo wysokie natężenie światła białego i barwnego. Producent zapewnia, ze obraz wyświetlany w HD będzie wyraźniejszy i ostrzejszy niż w przypadku poprzednich urządzeń. Jasność ma wynieść 3000 lumenów zaś współczynnik kontrastu ustalono na poziomie 5000:1.

Epson EH-TW550 Epson EH-TW550


Zobacz także: Sony zapowiada oszczędne projektory biznesowe »Epson EH-TW550 jest promowany, jako idealne urządzenie dla graczy, choć spisze się też przy oglądaniu filmów i wyświetlaniu projektów biurowych. Projektor wyświetli obraz w 3D, przy pomocy aktywnych okularów. Ładowanie odbywa sie przez USB, a całość będzie objęta 3-letnią gwarancją. Wkrótce powinniśmy poznać dokładną datę premiery i cenę.

Epson EH-TW550

2012-09-23 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Epson EH-TW550 - nowoczesny projektor z technologią 3LCD

Podobne artykuły i galerie