Logo

Edifier Tick Tock Dock - budzik ze stacją dokującą dla iPhone'a

Edifier Tick Tock Dock to mały zestaw audio przypominający swoją formą klasyczny budzik. Prezentowane urządzenie jest rozwinięciem zestawu Tick Tock z tym, że zostało wzbogacone o stację dokującą dla iPhone'a i iPoda. Całość stanowi bardzo ciekawy gadżet dla posiadaczy sprzętu Apple i nie tylko.
Zobacz także: Altec Lansing inMotion iMT630 - mobilna stacja dokująca dla urządzeń Apple »Urządzenie możemy obsługiwać za pomocą klawiszy umieszczonych w górnej części. Dają one dostęp do radio oraz wbudowanego zegara umieszczonego na froncie. Edifier Tick Tock Dock współpracuje dzięki wejściu AUX z różnymi źródłami dźwięku, co pozwala wykorzystać urządzenie w roli głośnika dla odtwarzaczy MP3. Po podłączeniu urządzeń Apple uzyskamy sterowanie z poziomu smartfonów i odtwarzaczy.

Edifier Tick Tock Dock Edifier Tick Tock Dock


Zobacz także: Philips Fidelo SoundSphere - oryginalne głośniki ze stacją dokującą dla iPoda »Edifier Tick Tock Dock pozwala zaprogramować kilka wersji budzika z dniami, w które ma dzwonić i odpowiednimi melodiami. Urządzenie w tej kwestii przejmuje też ustawienia zapisane w telefonie. Dźwięk płynie z wielokierunkowych, szerokopasmowych głośników, które mają zapewnić wysoką jakość muzyki. Edifier Tick Tock Dock w najbliższym czasie powinien się pojawić w polskich sklepach. Budzik ze stacją dokującą został wyceniony na 389 złotych.

Edifier Tick Tock Dock Edifier Tick Tock Dock
Edifier Tick Tock Dock Edifier Tick Tock Dock

2011-12-31 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Edifier Tick Tock Dock - budzik ze stacją dokującą dla iPhone'a

Podobne artykuły i galerie