Logo

ESA Neo - nowe kolumny głośnikowe wkroczyły na rynek

Firma ESA zaprezentowała nową linię kolumn głośnikowych z serii Neo. Miłośnicy sprzętu ESA mogą wybierać między zestawami dwuipółdrożnymi Neo 3, 3SE oraz trójdrożnymi Neo 4. Wszystkie charakteryzują się wysoką jakością wykonania i bardzo dobrym dźwiękiem.
Zobacz także: Cabasse L`Ocean - futurystyczne kolumny za 400 tysięcy złotych »W modelach Neo 3 i 3SE znajdziemy pary 18 centymetrowych przetworników firmy Wavecor, które odpowiadają za niskie i średnie tony. Membrany wykonano z Nomexu, co zapewnia wysoką jakość. Nad tonami wysokimi czuwa kopułkowo-pierścieniowy Scan-Speak. W modelu Neo 4 znalazły się przetworniki Vify Ne, a dokładniej niskotonowy o średnicy 22 centymetrów oraz 15 centymetrowy przetwornik średniotonowy. Całość uzupełnia kopułkowy Illuinator Scan-Speak.

ESA Neo ESA Neo


Zobacz także: Media-Tech Audience MT3144 - nowe głośniki do codziennych zastosowań »Wszystkie kolumny wykonano w konstrukcji przypominającej serię Illumintaor. Oznacza to pochylone ścianki z przodu i z tyłu. Producent zadbał o bogatą gamę wykończenia naturalnymi okleinami. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł zamówić kolumny odpowiadające swojemu stylowi. Oczywiście konstrukcje ESA nie należą do tanich. Zainteresowane osoby muszą się liczyć z wydatkiem odpowiednio 8500, 10500 oraz 14500 złotych za parę kolumn z serii Neo 3, 3SE i 4.

ESA Neo ESA Neo

2011-12-20 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
ESA Neo - nowe kolumny głośnikowe wkroczyły na rynek

Podobne artykuły i galerie