Logo

Dune HD Base 3D - nowoczesny odtwarzacz sieciowy

Dune HD wprowadziło na rynek ciekawy odtwarzacz o nazwie Base 3D. Jak się można domyślić urządzenie przede wszystkim spisze się podczas obsługi formatów trójwymiarowych. Odtwarzacz łączy w sobie nowoczesne technologie z eleganckim designem.
Zobacz także: Redray 4K Cinema Player - pierwszy odtwarzacz Ultra HD 3D »Producent zapewnia sprawną obsługę materiałów w dużych rozdzielczościach dzięki wykorzystaniu procesora Sigma Designs współpracującego z 512 MB pamięci RAM. Odtwarzacz oferuje także niekompresowany dźwięk oraz możliwość współpracy z zestawami audio w schemacie 7.1. W kwestii plików z formatem 3D nowy odtwarzacz ma obsługiwać wszystkie najpopularniejsze formaty.

Dune HD Base 3D Dune HD Base 3D


Zobacz także: Stream Box DS - odtwarzacz sieciowy od Box Design »Dune HD Base 3D posiada kieszeń z funkcją hot-swap, co pozwala na wymianę dysków podczas pracy urządzenia. Nie zabrakło czytnika kart SD/SDHC oraz dwóch portów USB. To z przodu, a w tyle znajdziemy kolejne porty USB oraz HDMI. Całość uzupełniają złącza komponentowe i kompozytowe. Urządzenie wyposażono we wszystkie potrzebne gniazda oraz w moduł WiFi zapewniający współpracę z urządzeniami w sieci i internetem. Dune HD Base 3D jest zaawansowanym urządzeniem do pracy z multimediami. Odtwarzacz trafił już do polskich sklepów w cenie 1229 złotych.

Dune HD Base 3D

2013-01-24 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Dune HD Base 3D - nowoczesny odtwarzacz sieciowy

Podobne artykuły i galerie