Logo

Drewniany futerał do iPhona i iPoda

Najnowszy model futerału na iPhona i iPoda jest wykonany z .. drewna.

Jej producent, Vers, do przygotowania tychże futerałów używa twardego drewna orzechowego i bambusowego, co nadaje im bardzo oryginalny wygląd. Drewno i iPod - takie połączenie mogliśmy już oglądać przy okazji pojawienia się na rynku drewnianej stacji dokującej do iPoda.

Drewniany futerał do iPhonea Drewniany futerał do iPhonea

Każdy futerał jest indywidualny i ma niepowtarzalny charakter. Dostępny jest w 3 kolorach drewna, a każdy z nich kosztuje ok. 40 $.

Drewniany futerał do iPhonea Drewniany futerał do iPod'a Nano

Zobacz także: Złota obudowa do iPhone »

Drewniany futerał do iPod'a Nano Drewniany futerał do iPod'a Nano Drewniany futerał do iPoda Drewniany futerał do iPoda Drewniany futerał do iPoda

2009-09-28 - Anna Ścibiorek

4

Komentarze do:
Drewniany futerał do iPhona i iPoda

darko 2009-09-29 20:17

Do iPoda drewno mi kompletnie nie pasuje. Zupelnie nie ten klimat. IPod to bardziej techno, kliniczna biel, srebro ale nie drewno.

Geminus 2009-09-29 20:29

Moze to jest uklon w strone starszego pokolenia? :)

ZegaryBrzozow 2010-09-22 11:35

Z jednej strony taki drewniany futerał daje nam 100% ochronę przed wszelkimi uszkodzeniami naszego iPhona,ale z drugiej czy jest praktyczny do noszenia w kieszeni? A co jeśli drewno przypadkiem zamoczy sie w wodzie?

Boggie 2011-06-17 12:26

SUper wykonanie i fajnie wygląda, ale chyba niezbyt wygodne, do kieszeni nie schowasz bo już rozmiar nie ten.Ale spoko pomysł.

Podobne artykuły i galerie