Logo

Dodatkowy obiektyw makro do iPhone'a 4 od Brando

Produkty Apple od zawsze są idealną platformą dla najróżniejszych gadżetów. Od stacji dokujących, przez różne kontrolery do akcesoriów fotograficznych. Właśnie tą ostatnią grupę postawiła wzbogacić firma Brando.
Zobacz także: Griffin AirCurve - pasywny głośnik wzorowany na ludzkim uchu »Urządzenie zaprezentowane przez Brando, to nic innego jak obiektyw makro, który pozwoli za pomocą standardowego aparatu wykonać bardzo dobre zdjęcia. Specjalny obiektyw wyposażony w dodatkowy zestaw diod LED montuje się na specjalnej przystawce, którą nakłada się na iPhone'a. Gadżet umożliwia wykonanie zdjęć makro, dzięki 60-krotnemu przybliżeniu optycznemu.

Obiektyw Brando do iPhone'a Obiektyw Brando do iPhone'a


Zobacz także: Klawiatura iTwinge do iPhone'a »Po wykonaniu zdjęć, rozmontowany zestaw można schować w wygodnym skórzanym etui. Co ciekawe całość kosztuje zaledwie 17,5 dolara, co jest niską ceną za gadżet do urządzeń Apple. Kolejna ciekawostką jest konstrukcja jednej z diod LED, która pozwala na sprawdzanie znaków wodnych na banknotach i dokumentach. Urządzenie można póki co znaleźć na stronie producenta, a w najbliższym czasie zapewne pojawi się w sklepach internetowych.

Obiektyw Brando do iPhone'a

2010-11-13 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Dodatkowy obiektyw makro do iPhone'a 4 od Brando

Podobne artykuły i galerie