Logo

Discover DJ - gadżet dla domorosłych DJ'ów od Ion Audio

Firma Ion Audio wprowadziła do swojej oferty zestaw pozwalający na przeistoczenie laptopa w domowy zestaw DJ'ejski. Discover DJ oferuje użytkownikowi półprofesjonalny stół mikserski wyposażony w dwa czułe na dotyk kółka do scratchowania oraz specjalne oprogramowanie do tworzenia muzyki.
Zobacz także: Beat Thang - gadżet dla ludzi z muzyką w sercu »Oprogramowanie urządzenia pozwala na zapisanie utworów oraz dzielenie się nimi ze znajomymi za pomocą sieci. Discover DJ jest idealnym gadżetem dla domorosłych DJ'ów obsługujących imprezy u znajomych czy w szkołach. Urządzenie współpracuje z plikami M4A, Wav, MP3, FLAC i OGG i współpracuje bez problemów z każdym komputerem. Dzięki łatwemu interfejsowi, gadżet pozwoli na przeistoczenie się w DJ'a każdemu, kto czuje rytm.

Discover DJ Discover DJ


Zobacz także: Misa Digital Guitar - gitara z dotykowym LCD zamiast strun »Gadżet posiada podwójny deck do miksowania oraz koła dotykowe do scratchowania. Nie zabrakło też suwaków do odpowiedniego modulowania dźwięku. Discover DJ trafił już do sprzedaży i jest oferowany w cenie niespełna 100 euro. Urządzenie z pewnością znajdzie wielu fanów, którzy dążą do spełnienia marzeń muzycznych.

Discover DJ Discover DJ
Discover DJ

2010-03-22 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Discover DJ - gadżet dla domorosłych DJ'ów od Ion Audio

Podobne artykuły i galerie