Logo

Dell XPS One 27 - nowoczesny i mocny komputer All-in-One

Dell XPS One 27 jest kolejnym dowodem na to, że komputery All-in-One potrafią konkurować z tradycyjnymi blaszakami. Prezentowane urządzenie jest nie tylko odpowiednio wyposażone, ale też oferuje elegancki design i bardzo dobre wykonanie.
Zobacz także: Lenovo IdeaCentre A720 - elegancki i funkcjonalny All-in-One »Nowy komputer oferuje matrycę 27-calową o rozdzielczości 2560x1440 pikseli. Zaskoczeniem jest brak panelu dotykowego, ale w zamian za to producent zapewnia wysoką jakość obrazu i szerokie kąty widzenia. Do kontroli komputera wykorzystamy, więc mysz i klawiaturę, a opcjonalnie ma zostać przygotowany pilot zdalnego sterowania.

Dell XPS One 27 Dell XPS One 27

Dell XPS One 27 będzie wyposażony w procesory Intel Core trzeciej generacji z serii i5 i i7. Użytkownicy będą mogli wybrać wersje wyposażone w 4-16 GB pamięci RAM. Producent przewidział zintegrowane układy graficzne Intel HD Graphics 2500 i 4000. Bardziej wymagający użytkownicy mogą skorzystać z karty Nvidia GeForce GT 640M.
Zobacz także: MSI Wind Top AP2011 - biznesowy all-in-one do biura i domu »Na pokładzie znajdziemy dysk twardy o pojemności do 2 TB współpracujący z nośnikiem SSD o pojemności 32 GB. Nie zapomniano o modułach WiFi, Bluetooth oraz kamerze FHD i napędzie Blu-ray. Całość uzupełnia lista najważniejszych portów, jak USB 3.0 i HDMI. Premiera nowego Della ma nastąpić w przeciągu najbliższych tygodni, zaś cenę ustalono na poziomie 1399 dolarów za najsłabszą wersję.

Dell XPS One 27

2012-06-01 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Dell XPS One 27 - nowoczesny i mocny komputer All-in-One

Podobne artykuły i galerie