Logo

Dell Streak 7 - mocny tablet na platformie Nvidia Tegra II

Podczas targów CES 2011 Dell zaprezentował kilka swoich nowych zabawek. Najciekawszą propozycją wydaje się być Dell Streak 7, który w przeciwieństwie do swojego poprzednika nie pozostawia żadnych złudzeń i będzie walczył na rynku tabletów.
Dell Streak 7 to 7-calowy tablet internetowy poszerzony o opcje telefonu. Ekran tabletu obsługuję technologię multitouch i jest pokryty specjalną powłoką wytrzymałego szkła Gorilla Glass. Urządzenie zostało oparte o dwurdzeniową platformę Nvidia Tegra II z taktowaniem na poziomie 1GHz. Za łączność odpowiadają moduły WiFi i Bluetooth 2.1, nie zabrakło też obsługi HSPA+.

Dell Streak 7 Dell Streak 7


Zobacz także: Lenovo LePad - mocny tablet internetowy oficjalnie zaprezentowany na CES 2011 »Użytkownicy będą mogli skorzystać z kamery do videorozmów o rozdzielczości 1,3 megapiksela. Producent nie zapomniał oczywiście o tradycyjnym aparacie z matryca 5Mpix. Dell Streak 7 oferuje 32GB pamięci wewnętrznej oraz co ważne obsługę Flash Playera 10.1. Nie zdradzono jeszcze, którą wersję systemu Google Android wykorzysta Dell. Debiut nowy Streak zaliczy z systemem w wersji 2.2, a aktualizacja jest nadal rozważana, ale jeszcze nie przesądzona. Debiut nowego Della ma nastąpić w najbliższych tygodniach, a producent pracuje już nad wersją z 10-calowym ekranem.

Dell Streak 7 Dell Streak 7
Dell Streak 7 Dell Streak 7 Dell Streak 7 Dell Streak 7 Dell Streak 7

2011-01-09 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Dell Streak 7 - mocny tablet na platformie Nvidia Tegra II

Podobne artykuły i galerie