Logo

DJI i Hasselblad zaprezentowali drona Matrice 600

DJI i Hasselblad niedawno zapowiadały współpracę i w końcu mamy tego efekty. Firmy zaprezentowały drona Matrice 600, który posiada wszystkie najlepsze cechy dronów DJI i aparat A4D ze średnioformatową matrycą CMOS.

Aparat oferuje matryce o rozdzielczości 50 Mpix. Operator będzie mógł korzystać z ustawień czułości w zakresie ISO 100-6400. Aparat korzysta z 50-milimetrowego obiektywu o świetle f/3.5. Ostrość ustawiono w nim na nieskończoność.

DJI Hasselblad Matrice 600 DJI Hasselblad Matrice 600

Jeżeli zaś chodzi o drona Matrice 600 to posiada on sześć silników zasilanych niezależnymi bateriami. Gadżet może wykonać około półgodzinny lot. Wszystko zostało odpowiednio zabezpieczone przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dron może podnieść ciężar około 6 kg, więc wystarczy to w zupełności do udźwignięcia aparatu.
Zobacz także: DJI Phantom 3 - nowa generacja drona do filmowania »Jak można się domyślić zestaw nie jest tani. DJI i Hasselblad wycenili drona Matrice 600 na skromne 26 tysięcy dolarów. Warto więc nieć przy sobie tabletki na uspokojenie na wypadek utraty kontroli i rozbicie sprzętu.

DJI Hasselblad Matrice 600

2016-07-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
DJI i Hasselblad zaprezentowali drona Matrice 600

Podobne artykuły i galerie