Logo

Creative Sound Blaster JAM - bezprzewodowe słuchawki debiutują w niższej cenie

Creative wprowadza na rynek odświeżony zestaw słuchawkowy Sound Blaster JAM w nieco niższej cenie niż wcześniej. Bezprzewodowy model słuchawek został stworzony z myślą o aktywnych użytkownikach, którzy poszukują lekkich i wygodnych słuchawek.

Creative Sound Blaster JAM mogą się pochwalić zaimplementowanym mikrofonem oraz prostym panelem umożliwiającym odbieranie telefonów i przerywanie rozmów jednym przyciskiem. Nowe słuchawki przede wszystkim spiszą się z urządzeniami mobilnymi, ale mogą też sprawnie współpracować z komputerami.

Creative Sound Blaster JAM Creative Sound Blaster JAM

Producent przygotował specjalne oprogramowanie poprawiające jakość dźwięku przy filmach i grach odtwarzanych z komputera. Przesył muzyki odbywa się za pośrednictwem łączności Bluetooth 4.1. Szybkie parowanie z urządzeniami jest możliwe dzięki modułowi NFC.
Zobacz także: SteelSeries Siberia 840 - bezprzewodowe słuchawki gamingowe »Wbudowany akumulator pozwala użytkownikom na odtwarzanie muzyki przez około 12 godzin. Średni czas ładowania ma wynieść około 2-3 godzin. Creative Sound Blaster JAM trafił na nasz rynek w sugerowanej cenie 149 złotych.

Creative Sound Blaster JAM

2016-08-15 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Creative Sound Blaster JAM - bezprzewodowe słuchawki debiutują w niższej cenie

Podobne artykuły i galerie