Logo

Cookoo - ciekawy zegarek współpracujący z iOS

Cookoo to bardzo interesujący zegarek dedykowany posiadaczom urządzeń Apple. Gadżet za pomocą modułu Bluetooth łączy się ze smartfonami i tabletami posiadającymi system iOS 5 bądź 6. Zegarek pozwala na wyświetlanie najważniejszych powiadomień na tarczy.
Zobacz także: Funkcjonalne zegarki multimedialne od Media-Tech »Użytkownik może samodzielnie wybrać, jakie powiadomienia mają się wyświetlać na tarczy zegarka. Do wyboru jest kilka opcji. Między innymi powiadomienia o połączeniach, wiadomościach czy nowościach z Facebooka. Sygnalizowanie odbywa się w zależności od upodobać za pomocą wibracji bądź dyskretnego sygnału alarmowego.

Cookoo Cookoo


Zobacz także: Garmin Fenix - podręczny przyjaciel podróżnika w formie zegarka »Cookoo pozwala także na zdalne robienie zdjęcia za pomocą przycisku w obudowie. Przycisk na obudowie pozwala też na oznaczenie swojej pozycji w Facebooku. Co ważne zegarek nie wymaga ładowania i jest odporny na wodę. Niedługo mają się pojawić nowe opcje, jak sterowanie odtwarzaniem muzyki. Cookoo jest ciekawym gadżetem i zapewne wiele osób zechce go posiadać. Cena zegarka wynosi 399 złotych.

Cookoo Cookoo
Cookoo Cookoo

2013-02-01 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Cookoo - ciekawy zegarek współpracujący z iOS

Podobne artykuły i galerie