Logo

Conceptronic Wireless Waterproof - mały głośniczek do kąpieli

Firma Conceptronic wprowadza na polski rynek głośnik Wireless Waterproof. Niewielki gadżet nie należy do najbardziej zaawansowanych sprzętów audio, ale za to posiada inną ważną cechę. mianowicie może pływać w wodzie.
Zobacz także: JBL Pulse - głośnik mieniący się wieloma kolorami »Conceptronic Wireless Waterproof może być wrzucony do basenu bądź do wanny i umilać czas podczas kąpieli. Dzięki łączności Bluetooth można przesyłać dźwięk ze smartfona czy tabletu bezpośrednio do głośniczka pływającego po wodzie. Wbudowany akumulator pozwoli cieszyć się muzyką przez nawet 8 godzin.

Conceptronic Wireless Waterproof Conceptronic Wireless Waterproof


Zobacz także: UE Boom i UE Mini Boom - nowe głośniki mobilne zmierzają do Polski »Głośnik spełnia międzynarodowe standardy wodoodporności IPX7. W ten sposób nie trzeba się obawiać zalania któregokolwiek z podzespołów. Wszystkie elementy łącznie z portem USB są odpowiednio uszczelnione i zabezpieczone. Conceptronic Wireless Waterproof oferuje moc 3W i pracuje w paśmie przenoszenia 100 Hz - 18 kHz.Gadżet zadebiutował na rynku w cenie 259 złotych.

Conceptronic Wireless Waterproof Conceptronic Wireless Waterproof

2014-02-03 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Conceptronic Wireless Waterproof - mały głośniczek do kąpieli

Podobne artykuły i galerie