Logo

Chuwi CoreBook - hybrydowy tablet zadebiutował w Indiegogo

Chuwi CoreBook zadebiutował w serwisie zbiórkowym Indiegogo. Tym samym ciekawa niedroga hybryda z procesorem Intel Core M3 jest na ostatniej prostej przed premierą.

Urządzenie jest hybrydowym tabletem przekątnej 13,3 cali. Ekran pracuje w rozdzielczości 1920x1080 pikseli. Sercem urządzenia został procesor Intel Core M3-7Y30. Układ ten wspomaga 6 GB pamięci RAM, co tworzy całkiem wydajny układ. Użytkownicy przechowają wszystkie dane w pamięci o pojemności 128 GB bądź na kartach microSDXC.

Chuwi CoreBook Chuwi CoreBook

W aluminiowej obudowie znalazły się porty USB 3.0 typu C oraz micro USB. Producent wyposażył tablet w dwa głośniki, wyjście słuchawkowe oraz czytnik linii papilarnych. Zastosowany akumulator ma pozwolić na prace przez około 8 godzin.
Zobacz także: Dell Latitude 7285 - nowa hybryda z bezprzewodowym ładowaniem »Łączność bezprzewodową zapewniają moduły WiFi oraz Bluetooth. Chuwi CoreBook korzysta z aparatów 5 i 2 Mpix. Tablet w wersji solowej kosztuje obecnie 459 dolarów, zaś w wersji z klawiaturą i rysikiem został wyceniony na 499 dolarów. Chuwi CoreBook zadebiutuje w klasycznej sprzedaży w marcu 2018 roku.

Chuwi CoreBook

2017-11-18 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Chuwi CoreBook - hybrydowy tablet zadebiutował w Indiegogo

Podobne artykuły i galerie