Logo

Chasing M2 - podwodny dron dla profesjonalistów

Firma Focus Nordic wprowadza na polski rynek podwodnego drona Chasing M2. Gadżet pozwala na nurkowanie do głębokości 100 m i filmowanie w jakości 4K.
Chasing jest firmą prężnie rozwijającą urządzenia pozwalające na zerkanie w głębiny. Dron M2 jest profesjonalnym narzędziem do filmowania pod wodą. Urządzenie jest sterowane zdalnie (ROV) i przeznaczone do profesjonalnych zastosowań. Przede wszystkim dron pozwoli na oględziny kadłubów statków, doków i podwodnych konstrukcji. Drona można również wykorzystać do prowadzenia akcji ratunkowych i poszukiwawczych.

Chasing M2 Chasing M2

Chasing M2 może się pochwalić mocniejszymi i większymi silnikami niż dotychczasowe modele marki. Użytkownicy mają możliwość dodania miernika laserowego, chwytaka oraz innych akcesoriów o masie do 1,5 kg. Urządzenie waży 4,5 kg i korzysta z 8 pędników. Dron może się poruszać w promieniu 200 m. Drona wyposażono w kamerę 4K z przysłoną f/1.8 oraz matrycą Sony CMOS 1/2.3. Nad jakością obrazu czuwa także elektroniczna stabilizacja obrazu oraz dwie lampy LED o mocy 2000 lumenów. Wymienny akumulator o pojemności 99 Wh ma zapewniać od 2 do 4 godzin pracy. Opcjonalnie można zakupić akumulator o pojemności 200 Wh.
Zobacz także: Yuneec Typhoon H3 - profesjonalny dron dla filmowców »Sprzedaż Chasing M2 ma ruszyć w lipcu bieżącego roku. Cena na razie nie jest znana, ale można się spodziewać kilkunastu tysięcy złotych.

Chasing M2

2020-06-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Chasing M2 - podwodny dron dla profesjonalistów

Podobne artykuły i galerie