Logo

Casio Exilim EX-ZR800 - nowy kompakt z Japonii

Casio zaprezentowało nowy aparat kompaktowy o nazwie Exilim EX-ZR800. Urządzenie zostało wyposażone między innymi w 18-krotny zoom optyczny oraz pięcioosiową stabilizację obrazu. Aparat może być ciekawą alternatywą dla osób szukających praktycznego aparatu na każdą okazję.
Zobacz także: Nikon Coolpix S6600 - ciekawy kompakt z odchylanym ekranem »Producent wyposażył nowy kompakt w matrycę o rozdzielczości 16 megapikseli. Casio Exilim EX-ZR800 może pracować z czułością równą ISO 25600. Nie zabrakło możliwości wykonywania zdjęć HDR oraz fotografii seryjnych z prędkością 5 klatek na sekundę. Niestety stabilizacja obrazu pracuje jedynie w trybie fotografowania. Oznacza to, że filmowanie będzie wymagało pewnej ręki.

Casio Exilim EX-ZR800 Casio Exilim EX-ZR800


Zobacz także: Panasonic Lumix GF6 - wydajny aparat debiutuje w Polsce »Casio Exilim EX-ZR800 został na razie zaprezentowany w Japonii i tam trafi do sprzedaży. Cena aparatu ma wynieść około 400 dolarów. Niewykluczone, że z czasem aparat pojawi się na europejskim rynku. Casio często sprawdzało swoje produkty najpierw na rodzimym rynku. Aparat zdaje się robić niezłe pierwsze wrażenie i z powodzeniem powinien zadebiutować na rynku.

Casio Exilim EX-ZR800

2013-08-10 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Casio Exilim EX-ZR800 - nowy kompakt z Japonii

Podobne artykuły i galerie