Logo

Casio Exilim EX-FR10 - aparat i kamera sportowa w jednym

Casio Exilim EX-FR10 jest niezwykłym hybrydowym aparatem przeznaczonym dla miłośników aktywnego życia. Urządzenie składa się z dwóch modułów pozwalających na odłączenie modułu z optyka od ekranu. Dzięki temu niewielki kompakt zmienimy w jeszcze mniejszą kamerę sportową.
Zobacz także: Polaroid Cube - mała kamerka dla blogerów »Cały aparat przypomina klips z obiektywem i 2-calowym ekranem LCD. Konstrukcję można rozchylić zmieniając aparat w narzędzie do robienia "selfie". Najwięcej zyskamy po odłączeniu obu modułów. Wtedy możemy optykę zamocować w rożnych miejscach zyskując wygodne narzędzie do filmowania.

Casio Exilim EX-FR10 Casio Exilim EX-FR10

Casio Exilim EX-FR10 korzysta z 14-megapikselowej matrycy CMOS BSI oraz z obiektywu o jasności f/2,8. Oczywiście oprócz wykonywania zdjęć możemy swobodnie rejestrować filmy w jakości Full HD. Funkcjonalność dopełnia certyfikat IP67 gwarantujący wodoszczelność i odporność na zapylenie. Kamera może zostać zanurzona na głębokość metra przez 30 minut.
Zobacz także: Redleaf RD 990c - nowa kamerka sportowa za rozsądną cenę »Nowy aparat Casio prezentuje się dość ciekawie. Dodajmy, że szybką łączność zapewniają moduły WiFi i Bluetooth. Obecnie Casio Exilim EX-FR10jest dostępne w Japonii za równowartość 370 euro. Niedługo kamerka trafi na inne rynki azjatyckie, a jeżeli tam się przyjmie to zostanie wprowadzona do Europy i USA.

Casio Exilim EX-FR10 Casio Exilim EX-FR10
Casio Exilim EX-FR10 Casio Exilim EX-FR10 Casio Exilim EX-FR10 Casio Exilim EX-FR10 Casio Exilim EX-FR10

2014-08-29 - J. Kruczek

1

Komentarze do:
Casio Exilim EX-FR10 - aparat i kamera sportowa w jednym

szkot54 2014-09-30 20:24

idealny na wakacje :)

Podobne artykuły i galerie