Logo

Casio EX-MR1 - aparat z obiektywem za lusterkiem

Casio podąża za trendem na selfie i prezentuje nowy aparat do robienia fotek samemu sobie. Model EX-MR1 wyróżnia się jednak na tle konkurencji. Casio poszło w zupełnie innym kierunku niż inni producenci.
Zobacz także: Canon PowerShot N2 - kieszonkowy aparat dla uzależnionych od "selfie" »Casio EX-MR1 zamiast obrotowego obiektywu czy ekranu postawiło na montaż lusterka przesłaniającego cały przedni panel. Dzięki temu aparat można używać w formie lusterka, a za nim umieszczono obiektyw o ogniskowej 21 mm. Za odpowiednio dobre selfie odpowie też matryca o rozdzielczości 14 Mpix.

Casio EX-MR1 Casio EX-MR1


Zobacz także: Sony Cyber-shot KW11 - nowy aparat do robienia "selfie" »Takie rozwiązanie ma odpowiadać za wykonanie bardziej naturalnych zdjęć. I ile selfie można nazwać naturalną fotografią. Zapewne miłośnicy takiego wyrazu artystycznego docenią również bogate oprogramowanie zawierające szereg filtrów do obróbki cyfrowej. W tylnej części obudowy znalazł się ekran LCD do przeglądania fotek. Poza opcjami dla selfie-maniaków kompakt nie wyróżnia się żadnymi nadzwyczajnymi możliwościami. Casio EX-MR1 ma zadebiutować niedługo na terenie Azji. Póki co nie znamy ceny, ani planów dalszej dystrybucji.

Casio EX-MR1 Casio EX-MR1
Casio EX-MR1 Casio EX-MR1 Casio EX-MR1 Casio EX-MR1 Casio EX-MR1

2014-12-05 - J. Kruczek

0

Komentarze do:
Casio EX-MR1 - aparat z obiektywem za lusterkiem

Podobne artykuły i galerie